Піца від благодійників

Дата: 24.01.2024 13:30

У Парку Слави сел. Царичанка сьогодні було гамірно та весело. Аромат справжньої італійської піци зазвав, здавалося, усіх жителів від малого до старого.

Цього дня до нас завітала шотладська благодійна організація SIOBHANS TRUST @siobhanstrust, яка за підтримки благодійної організації «БЛАГОДІНИЙ ФОНД «М.Р.ІЯ» @mriya_charity із Запоріжжя пригощала усіх бажаючих мешканців гарячою піцею в рамках благодійного проекту #makepizzanotwar.

До речі, це вже друга благодійна акція на території Царичанської громади. Як і влітку, шотландці з перших хвилин зачарували усіх присутніх своєю відкритістю, щирістю та привітністю. Жіночки в черзі говорили про те, що саме такі заходи підтримують та надихають українців, які живуть у постійних переживаннях та стресах.

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради щиро вдячний Дніпровській районній раді і особисто її голові Максиму Лещенку за сприяння в організації цієї благодійної акції.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!🤝🇺🇦