Допомога військовим

Дата: 12.02.2024 16:04

На доброчинній події – благодійному ярмарку на підтримку Збройних Сил України, що об’єднала жителів Царичанки: працівників установ і закладів, депутатів, педагогів, учнів та батьків, була зібрана значна сума – 175851 грн.

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради, який був ініціатором заходу, висловив подяку всім учасникам акції і наголосив на те, що зібрані кошти надійшли на рахунок ГО «Об’єднання для майбутнього» та вподальшому будуть направлені на підтримку військовослужбовців – наших земляків, які сьогодні захищають рідну землю.

Сьогодні говоримо про те, куди уже спрямували частину коштів. Нагадуємо, що попередньо проводиться обопільна узгодженість з військовими частинами в напрямку необхідної для них допомоги. Також, до нас звертаються земляки, які воюють.

Наразі можемо проінформувати про наступне:

- для вч 3035 Нацгвардії України на суму 63882 грн придбане і вже передане радіоелектронне обладнання;

- портативну електростанцію вартістю 60900 грн отримала вч А7384;

-для ремонту та придбання запчастин на автомобіль для в/ч А4862 425 окремого штурмового батальйону витрачено 12920 грн (запит від нашого односельчанина Євгена Петрикова);

- на тканину для плетіння сіток для Жіночого батальйону Приорілля виділено 10088,64 грн.

Наша спільна діяльність допомагає українським воїнам перемагати! Разом до вільної 🇺🇦України🇺🇦!