🕯️Пам’ять про мужнього Героя житиме вічно…

Дата: 27.02.2024 09:49

Гіркота від втрати, біль, який пронизує, до якого не можна звикнути, якого не можна пробачити. Вкотре нашу громаду, Бабайківський старостинський округ, заполонив сум за загиблим Героєм, патріотом України.

Відданий військові присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність 24 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Новоселівка Перша Покровського району Донецької області загинув наш Герой-захисник, старший сержант із матеріального забезпечення стрілецької роти вч А7087 ПАЛЬОХА Олександр Миколайович.

Чоловікові був 51 рік. З них 28 присвятив лісовій галузі. Працювати в лісгосп пішов після закінчення навчання та строкової служби в армії. До мобілізації працював на посаді лісника у філії “Царичанське лісове господарство”.

Дома Олександра чекала любляча дружина, мама та 23 річний син Сергій.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.