ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ

Дата: 28.02.2024 10:00

Завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році. ІІІ етап тривав з 17 січня по 21 лютого 2024 року та проходив у онлайн форматі.

То ж підсумовуємо наші результати. Учні закладів загальної середньої освіти Царичанської селищної ради прийняли участь у 15-ти олімпіадах з навчальних предметів, саме така кількість є максимальною для наших учасників, відповідно до вивчення предметів (українська мова та л-ра, історія, правознавство, географія, біологія, хімія, фізика, астрономія, екологія, економіка, інформатика, інформаційні технології, англійська мова, технології, математика). В інтелектуальних змаганнях на обласному рівні свої знання демонстрували 19-ть переможців ІІ (територіального) етапу. Кожен учасник міг спробувати свої сили та позмагатись за титул переможця і звання кращого знавця з предмету серед учнівства Дніпропетровщини.

У дев’яти із п’ятнадцяти олімпіад наші учні вибороли призові місця та стали дипломатами ІІ та ІІІ рівнів:

- українська мова та література – ІІ м. Царичанський ліцей; ІІІ м. Бабайківський ліцей;

- історія – ІІІ м. Преображенський ліцей;

- математика – ІІ м. Царичанський ліцей;

- астрономія – ІІІ м. Прядівський ліцей;

- економіка – ІІ м. Преображенський ліцей;

- фізика – ІІІ м. – Царичанський ліцей;

- правознавство – ІІІ м. Преображенський ліцей;

- хімія – ІІІ м. Прядівський ліцей;

- географія – ІІІ м. Преображенський ліцей

Хороші результати були продемонстровані з трудового навчання та англійської мови (Царичанський ліцей).

Приємно констатувати, що учні та педагоги наших освітніх установ, попри всі складності проведення навчально-виховного процесу, беруть участь у конкурсах та олімпіадах, виборюючи призові місця.

Тож вітаємо усіх учасників з подоланням непростих завдань та бажаємо призерам нових звершень і перемог!!!