Посилення спроможності місцевих механізмів взаємодії в галузі протидії торгівлі людьми

Дата: 29.02.2024 15:20

На жаль, з початку повномасштабного вторгнення російської федерації, проблема протидії торгівлі людьми в Україні на сьогоднішній день є дуже актуальна та потребує прийняття миттєвих рішень, щоб надавати допомогу людям.

Тому за сприянням Громадська організація «Промінь Дніпро» 28-29 лютого був проведений навчальний тренінг для об'єднаних громад Дніпровського району, у якому прийняли участь представники нашої громади.

На цьому заході були розглянуті питання щодо виявлення та ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим.