З ЛЮБОВʼЮ ДО ШЕВЧЕНКА

Дата: 09.03.2024 09:51

Сьогодні виповнюється 210 років з дня народження великого українця, митця, поета, духовного поводира української нації - Тараса Григоровича Шевченка.

До визначної дати студійці народної студії "Петриківська витинанка" ККЗ "Центр культури та дозвілля" Царичанської селищної ради( керівниця Людмила Бабіч) створили портрети Кобзаря, виконані в техніці петриківської витинанки, виразивши свою любов і визнання до цієї титанічної людини. Вшановуючи поета, хочемо підкреслити, що Україна там, де ми живемо, розмовляємо рідною мовою, пам'ятаємо нашу історію і сповідуємо наші цінності.

Україна там, де Шевченко. У наших серцях, у помислах, в піснях і картинах, пам'ятниках, як символ боротьби за волю, права та свободи. Наш Шевченко! Ми любимо його!