СЛАВА ГЕРОЮ! Співчуття з приводу загибелі захисника України, військового водія, жителя с. Кущівка Бабайківського старостату ПОЛИ Вячеслава Володимировича

Дата: 21.03.2024 09:39

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся нашої Царичанської громади. Обірвалось життя 31-річного Вячеслава Поли.

Хлопець був призваний на війну у березні 2022 року. Був солдатом, водієм автомобільного взводу автомобільної роти військової частини.

Вячеслав, вірний військовій присязі, виявивши стійкість та мужність, загинув під час виконання обов’язків військової служби в зоні ведення активних бойових дій. Зупинилось серце Героя 18 березня 2024 року під час бойової операції на Донеччині.

Царичанська селищна рада, виконавчий комітет, депутатський корпус, уся громада в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття дружині Вячеслава Вікторії, усім родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя – Вячеслава ПОЛИ – та розділяють їх горе.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа загиблого Вячеслава знайде вічний спокій…

🇺🇦Герої🇺🇦 не вмирають, вони залишаються у наших серцях!