Третє місце у першості області з футзалу⚽️

Дата: 25.03.2024 15:32

Протягом грудня 2023 року - березня 2024 року у спорткомплексі "Слобожанський" м. Дніпро, проводились ігри першості області з футзалу (перша ліга) серед юнаків 2014-2015 р.н..

У змаганнях взяли участь десять команд з різних куточків області. Грали і юні футболісти нашої ДЮСШ. Здобувши шість перемог та три поразки, хлопці посіли 3️⃣ місце.

Команда, була нагороджена 🏆, а гравці - медалями та грамотами.

Кращим гравцем нашої команди став Микола Баранник, а кращим нападником турніру визнаний гравець нашої команди Арсен Сумський. Вітаємо🌟!

У змаганнях брали участь Даніїл Грінько, Данило Підопригора, Іван Андрійченко, Денис Самарський, Арсен Миндрул, Микола Баранник, Герман Чумак, Артем Сліпенький, Михайло Залімський, Богдан Бурлака, Олександр Омельченко, Михайло Баранець, Єгор Патлаха, Богдан Коломоєць, Максим Дронь, Сергій Кристаль, Нікіта Костиря.

#ЦаричанськаОТГ_sport