ФК «Оріль» грала у великому фіналі турніру пам'яті Максима БІЛОГО

Дата: 01.04.2024 14:12

Команда «Ukrainian Team» та ФК «Оріль» зустрілися в епічній сутичці, що залишить свій слід у серцях футбольних прихильників надовго.

Попри всі зусилля обох команд, рахунок основного часу залишився незмінним – 0:0. Але, як це часто буває, саме в таких матчах героями стали воротарі. Завершальний акорд цієї футбольної саги – серія пенальті. Тут вирішилася доля переможця. З великою впевненістю і рішучістю, «Ukrainian Team» виходить на вершину, здолавши ФК «Оріль» з рахунком 6:5 у серії пенальті.

Цей фінал залишить незабутні враження та стане новою сторінкою в історії футболу Дніпропетровської області. Обидві команди показали свій максимум, залишивши на полі своє серце і душу. Це була битва, яка надихає і запам'ятовується назавжди. ⚽🔥

На церемонії нагородження були присутні вдова Максима Білого Анна та діти - Максим та Артем! Саме вони нагородили гравців медалями та гравертонами.

#ЦаричанськаОТГ_sport