До уваги внутрішньопереміщених осіб Царичанської громади!

Дата: 02.04.2024 09:16

✅ У межах проекту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), Всеукраїнською асоціацією громад (ВАГ), буде здійснюватися допомога (надання насіння овочевої групи) від міжнародних насіннєвих компаній Gowan Seed Company, Enza Zaden, Monsanto Holland BV (Bayer) та Syngenta для родин ВПО.

✅Видача буде проводитися 04-10 квітня 2024 року з 09:00 до 13:00 (крім вихідних) в приміщенні КП «Господарник» (колишня друкарня) для родин ВПО селища Царичанка, сіл: Драгівка, Лисківка, Калинівка, Дубове, Селянівка, Тарасівка, Турове.

✅Для родин ВПО сіл Бабайківського, Прядівського, Юр’ївського, Михайлівського старостатів видача відбудеться безпосередньо в цих округах.

Для отримання допомоги при собі необхідно мати паспорт, ІНН, а також оригінал довідки ВПО. Також прохаємо із собою взяти пакети для насіння.