У Царичанській громаді триває акція «За чисте довкілля»

Дата: 05.04.2024 08:10

Вже стало доброю традицією дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища громади. Акція має на меті, перш за все, докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану місцевості, на якій ми з вами проживаємо. Тому, підприємства, організації, установи громади та ті, що розміщені на ній, взяли участь у щорічній всеукраїнській акції та у її рамках Дневі благоустрою територій населених пунктів.

Колективи прибирали центральну площу селища, узбіччя, територію лікарні, кладовище, береги річки Оріль. Старостати також долучились до весняного благоустрою.

Нагадуємо, що мешканці багатоквартирних будинків можуть продовжувати упорядковувати прибудинкові території.

Акція триває. Таким чином, запрошуємо мешканців громади, депутатів, керівників підприємств та організацій, підприємців бути активними учасниками благоустрою, покращення санітарного стану довкілля та озеленення населених пунктів та прилеглих територій, а також прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, господарських майданчиків та територій установ, підприємств та організацій.

Кожен мешканець повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про охайність навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашої общини.

Царичанці личить чисте довкілля і чиста Оріль!