«Мистецтву жити і народному інструменту- бандурі- звучати»

Дата: 08.04.2024 08:25

«Мистецтву жити і народному інструменту- бандурі- звучати» так коротко можна окреслити мету Міжнародного конкурсу виконавців на академічних народних інструментах, який відбувся у рамках Форуму виконавців на народних інструментах Міжнародного фестивалю музичного мистецтва « Музика без меж» у м. Дніпро з 01 по 04 квітня.

Наша мистецька школа примножує і зберігає ті методи навчання на бандурі, які були започатковані багато років тому. Підтвердженням цього є виступ учениці Ясносокирськоі Анни, викладач Одуд Алла, яка посіла почесне 3 місце у 1 віковій категорії , номінації «Бандура інструментал».

Хочеться підкреслити, що конкурс проводився в очному форматі, і ті емоції, хвилювання, переживання не можливо передати, та ще коли ти першою розпочинаєш конкурс….

Щиро вітаємо Анну з перемогою, і, звичайно, Аллу Миколаївну, яка доклала чимало зусиль, навчаючи вихованку .

Тож хай срібним звуком звучить бандура, чаруючи своєю красою і надихаючи на нові звершення та перемоги!