СПОРТ НА БЛАГО МИРУ ТА РОЗВИТКУ

Дата: 08.04.2024 15:51

Таке ключове формулювання Міжнародного дня спорту - 6 квітня. Царичанська громада щороку долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку.

Так, наші спортсмени цього дня взяли участь у Всеукраїнському турнірі з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи» серед юнаків 2008-2009 рр.н. Змагання проходили в місті Дніпро за участю борців Полтавської, Кіровоградської, Харківської, Запорізької та інших областей України.

Громаду представляли Олександр Котенко, Аслан Рибалка, Іван Юначевський, Вадим Жадан.

Високий рівень змагань дав можливість нашим хлопцям показати себе із сильної сторони: це і знання правил і прийомів дзюдо, демонстрація бійцівського характеру та волі до перемоги. Найкращий результат серед наших дзюдоїстів показав Аслан Рибалка. Він отримав перемогу над більш кваліфікованим борцем. Призових місць царичанські юнаки не здобули, але отримали величезний досвід з бойового мистецтва дзюдо.

Дуже приємно, що не лише селищна рада підтримує розвиток спорту, а переймаються цими питаннями і небайдужі жителі громади. Підприємець Юрій Коваленко допоміг з організацією поїздки на ці змагання. Дякуємо за співпрацю та рухаємось разом до нових перемог!