ЦАРИЧАНКА НАЙКРАЩА !!! 👏🥇🎶

Дата: 14.04.2024 13:53

Вітаємо наших маленьких односельців, учасників молодшого хору "ГолосОк" Царичанської ДМШ, з блискучою перемогою!!!

13 квітня 2024 року в місті Дніпро пройшов масштабний фестиваль - конкурс "БИТВА ХОРІВ", в якому змагались кращі хорові колективи нашої області.

На розгляд жюрі кожним хором було запропоновано 3️⃣різножанрові музичні твори, в яких демонструвались всі технічні, сценічні та професійні навички ансамблевого співу.

Після тривалого конкурсного прослуховування відбулось урочисте нагородження переможців фестивалю.

Неможливо передати емоції дітей, батьків та керівника хору "ГолосОк" ( Антоніна Насс) в момент оголошення головного призу конкурсу - "Гран- прі"!!! 🏆

Жюрі відзначило високий рівень підготовки маленьких співаків, особливо здивувала всіх присутніх солістка хору - Манза Мирослава, чуттєво виконавши пісню "Я - Україна" 💙💛.

Щиро вітаємо з високою нагородою наших зірочок!!!

Пишаємось вами!!! 👏

Дякуємо відважним воїнам ЗСУ, які мужньо стоять на захисті України! Завдяки вам діти мають можливість радіти життю, займатись улюбленою справою і досягати таких неймовірних вершин!!!