19 квітня 2024 року, 08:30

Дата: 19.04.2024 08:30

Щодо безпекової ситуації на Дніпропетровщині. Дуже важка ніч для Дніпра та області. Ворог запустив на нас ракети і безпілотники. Частину ворожих цілей збили Сили ППО. Зокрема, більше десятка ракет. Є й влучання. У Дніпрі повідомляють про загиблих, поранено близько 30 людей, сталися декілька пожеж. У пʼятиповерховому будинку частково зруйновані два верхніх поверхи. Пошкоджені два інфраструктурні об’єкти. На місцях працюють усі служби - психологи, рятувальники, медики, кінологи, комунальники.

Прилетіло і в Синельниківський район. Там є загиблі. Сталося займання у будинку культури, пошкоджено вісім приватних будинків, а також є зруйновані будинки.

У Павлограді пошкоджене підприємство. Продовжувалися й атаки на Нікопольщину. Ввечері агресор з артилерії обстріляв сам Нікополь. Вночі - Марганецьку громаду. Пошкоджені два приватні будинки.

На місцях працюють рятувальники. Слідкуємо за офіційними повідомленнями. Співчуття сім'ям загиблих. Тримаємося.

Віримо у ЗСУ 🇺🇦!

Селищний голова                                  Геннадій СУМСЬКИЙ