"РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО"

Дата: 26.04.2024 16:24

25 квітня 2024 у Царичанській громаді підводили підсумки районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти, який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг спортивної події - «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Це спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду таких заходів. Головна мета проєкту - створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл нашого Дніпровського району, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Проєкт дозволить показати, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали.

Команди юних волейболістів із семи громад Дніпровського району зустрілися у фіналі районних змагань з волейболу.

На спортивних майданчиках Царичанського ліцею та КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Царичанської селищної ради змагалося 13 команд (6 дівчата та 7 - юнаки).

Зі словами побажань та підтримки до юних волейболістів зверталися Марина Журавель - заступник Царичанського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та Тетяна Шевченко - виконуюча обов'язки начальника відділу освіти, культури та спорту Дніпровської районної державної адміністрації.

Приємною новиною для учасників заходу стала присутність на змаганнях амбасадорів проєкту: Вікторія Орєшина - майстер спорту з волейболу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Голова фізкультурно- спортивного товариства "Спартак" у Дніпропетровської області. Багато разова чемпіонка Кубку України, чемпіонка Європи( Польша), чемпіонка всесвітніх ігор майстрів ( Італія); Діна Міфтахутдінова- заслужений мастер Спорту України, Срібна призерка Олімпійських ігор 1996 року.

За звання кращих волейболістів Дніпровського району точилася запекла боротьба…. Вирували спортивні пристрасті: окрики підтримки, бурхливі овації, коли команди вели рахунок та завмирання, затамувавши подих, в очікуванні штрафного кидка...

Команди-переможці територіального етапу змагань з волейболу Царичанського (дівчата) та Прядівського (юнаки) ліцеїв Царичанської громади показали неабияку витримку, жагу до перемоги та командний дух, здобувши призові місця!!!

І місце виборола команда «Діброва» Царичанського ліцею залишивши по- заду достойних конкурентів із ЗЗСО «Солонянський ліцей» Солонянської селищної ради та Слобожанський ліцей Слобожанської селищної ради.

Команда «Незламні серця» Прядівський ліцей Царичанської селищної ради, поступившись ЗЗСО «Солонянський ліцей» Солонянської селищної ради та Зорянський ліцей Чумаківської сільської ради зайняла почесне ІІІ місце.

Вітаємо наших переможців !!! Радіємо їх спортивним успіхам!!!

На юних волейболісток Царичанського ліцею із чудовою назвою «Діброва», які вийшли у фінал районного етапу, очікує обласний етап, тож тримаємо кулаки)))

Позаду спортивні баталії - попереду представлення команд -переможців ІІІ етапу на обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Дніпропетровщини.

Та кожен з них - учасник наймасштабнішого шкільного руху вже виграв, бо має можливість проявити себе, знайти нових друзів, отримати позитивні емоції, яких так не вистачає під час війни.

З вірою у ПЕРЕМОГУ з вірою у ЗСУ ми всі РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!!