18 січня 2025 року, 08:30

Дата: 18.01.2025 08:30
Кількість переглядів: 226

Фото без опису

 

Вітаю, громадо!

За офіційними повідомленнями, цієї ночі наш регіон знову зазнав ворожих атак. Оборонці неба продемонстрували свою майстерність, збивши 3 ворожих БпЛА. Проте ворог продовжував обстріли, атакувавши Павлоград та Нікопольщину. На щастя, всюди обійшлося без жертв, але є руйнування, наслідки яких зараз ліквідовують.

На жаль, число загиблих в результаті атаки на Кривий Ріг зросло до п'яти людей. Щирі співчуття рідним та близьким загиблих.

Ми тримаємося разом і віримо у нашу Перемогу. Дякуємо Збройним Силам України за кожен новий день, який вони виборюють для нас.

Селищний голова                                                                                   Геннадій СУМСЬКИЙ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь