24 лютого – день, який назавжди залишиться в пам’яті кожного з нас

Дата: 24.02.2025 09:08
Кількість переглядів: 234

Фото без опису

 

 

24 лютого – день, що став кульмінацією загарбницької війни, яку росія розпочала проти України ще у 2014 році. 
Три роки тому ворог пішов у новий масований наступ, прагнучи знищити нашу державність. Але Україна вистояла і продовжує боротьбу.

Ці роки стали випробуванням для всіх нас. Та попри біль, втрати й руйнування, ми стали лише сильнішими. Наші воїни героїчно боронять рідну землю, а кожен із нас – на своєму місці – наближає перемогу.

Ми пам’ятаємо всіх, хто віддав життя за свободу. Шануємо тих, хто сьогодні тримає оборону. І працюємо заради майбутнього.

Дякую кожному, хто допомагає, підтримує, не втрачає віри!

Україна була, є і буде вільною!

Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь