Важлива інформація для споживачів: оплата послуг водопостачання та водовідведення

Дата: 30.09.2025 10:44
Кількість переглядів: 530

Фото без опису

Шановні споживачі!!!

Комунальне підприємство «Царичанське виробниче об’єднання

житлово-комунального господарства» Царичанської селищної ради

 

Інформує:

          Систематичне ухилення деяких абонентів від оплати за послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення призводить до фінансових труднощів, які унеможливлюють своєчасну оплату за електроенергію, необхідну для подачі води. Масове ухилення від сплати за водопостачання та водовідведення ставить під загрозу стабільну роботу підприємства.

          Без коштів — не буде електроенергії, без електроенергії — не буде водопостачання та водовідведення!!!

 

Нагадує:

         Відповідно до умов договору та чинного законодавства, сплата за спожиті комунальні послуги є обов’язком кожного споживача.

 

Наголошує:

         Несвоєчасна оплата — прямий ризик перерв у наданні послуг.

Не сплачуєте кошти за надані комунальні послуги — залишаєте без води себе та сусідів.

 

Просить:

 

 

       Терміново погасити заборгованість та надалі своєчасно проводити розрахунки.

 

Попереджає:

        У разі подальшого ігнорування зобов’язань — підприємство буде змушене передати дані боржників до суду для застосовування заходів примусового стягнення заборгованості, з нарахуванням штрафних санкцій та судових витрат. Буде розглядатись питання про відключення від послуг у межах чинного законодавства.

 

Дякуємо за співпрацю та розуміння

 

З повагою,

Адміністрація КП «Царичанське ВОЖКГ» ЦСР

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь