Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

БОРОТЬБА ЗІ СНІГОВИМИ ПЕРЕМЕТАМИ (ФОТО)

           

З учорашнього вечора на території Царичанської громади спостерігаються складні погодні умови. Хуртовини та сильний вітер, швидкість якого сягає від 15 до 22 м/с, призвели до переметів на автодорогах місцями висотою майже 1,5 м. Для боротьби зі стихією залучено 23 одиниці техніки.

 

На дорогах державного значення  рух траспорту забезпечено повністю Царичанською філією автодор. Вже о четвертій ранку спеціалістами селищної ради на чолі з головою Сумським Г.В.  була скоординована робота по прочистці доріг місцевого значення.     В першу чергу були прочищені дороги до лікарень, шкіл, дитячих садків далі всі вулиці і провулки.

Величезну допомогу у розчистці доріг прийняли  фермери, сільськогосподарські товариства,  та приватні підприємці: КП «Царичанське ВОЖКГ», ПАТ «Дніпроенерго, ТОВ «Царичанське АГРО», ФГ «Дніпро», ТОВ «Господар»,СФГ «Вікторія», СФГ «Нове», СФГ «Сяйво», ТОВ АФ «Світанок» , ФГ«Людмила» ТОВ «Преображенка»,  ФГ «Гружинскас»,  ТОВ «Царичанка», ТОВ АФ «Грант», Г.Ф. Полінов, С.В. Житний, О.Г. Божко, П.М. Стасюк, І.Передерій,  М.М. Чумаков.  Завдяки небайдужості цих керівників господарств та приватних підприємців мешканці громади  мали можливість вчасно дістатися до роботи, шкіл, дитячих садків та лікарень.

Запрошуємо  всіх інших фермерів, керівників господарств , у кого є в наявності техніка, у разі виникнення надзвичайної ситуації не стояти осторонь, а приймати активну участь  у її ліквідації на благо мешканців громади.« повернутися до списку новин