Громада пишається своїми дітьми!

21 квітня 2018 року у м.Дніпро відбувся XVII Відкритий фестиваль – конкурс «Веснограй – 2018». Участь у фестивалі взяли  обдаровні та перспективні маленькі танцюристи і музиканти Царичанської громади. Це – зразковий аматорський хореографічний колектив «Натхнення» (молодша група)ККЗ «Центр культури та дозвілля» ЦСР та вихованці КПНЗ» Царичанська школа естетичного виховання» ЦСР Анастасія Насс, Анна Кучугурна та Саміра Імамалієва.

09:57 24.04.2018

У Царичанській територіальній громаді працює Територіальний центр соціального обслуговування.

У Царичанській територіальній громаді працює Територіальний центр соціального обслуговування, який надає послуги пенсіонерам та інвалідам. При відділенні адресної допомоги літні громадяни можуть отримати наступні види соціальних послуг: швацькі; перукарські; медичні та соціально-побутові (прасування, прання, банні послуги)

19:13 23.04.2018