Дата: від до Скинути

Перелік об’єктів, які у 2018 році будуть фінансуватимуся за рахунок коштів обласного бюджету.

За поданням народного депутата України Кришина Олега Юрійовича до переліку об’єктів, які у 2018 році будуть фінансуватимуся за рахунок коштів обласного бюджету включені:

10:39 13.03.2018

Засідання клубу юних природолюбів.

Засідання клубу за інтересом «Лісовичок», який вже більше семи років регулярно збирає юних природолюбів в Царичанській центральній бібліотеці, було присвячене цього разу людині на планеті Земля.

09:14 13.03.2018

РЕАЛІЇ І ПЛАНИ ЦАРИЧАНСЬКОЇ ОТГ.

Вектор розвитку обрано правильний За результатами 2017 року в Царичанській ОТГ реалізовано близько 40 різних за вартістю і значенням проектів. Як наголошує голова об’єднаної територіальної громади Геннадій Сумський, значну їх частину вдалося виконати завдяки наполегливій роботі народного депутата.

14:41 12.03.2018

На базі Дніпровського коледжу культури і мистецтв цього року було проведено II Обласний методичний семінар-практикум для викладачів мистецьких шкіл та закладів початкової мистецької освіти.

11:08 12.03.2018

Урочисті збори, присвячені 8 Березня.

5 березня в Царичанці відбулись урочисті збори, присвячені 8 Березня, в якому брав участь народний депутат України Кришин Олег Юрійович.

17:12 06.03.2018