Вчимо дітей хорошим манерам

Саме спосіб життя мешканців громади та їх буденні звички є показником того, наскільки дружніми ми є до навколишнього середовища, простору навколо нас.

11:35 03.07.2017

Міжрегіональна конференція з децентралізації

14-16 червня у м. Запоріжжі пройшла Міжрегіональна конференція з децентралізації, яка зібрала представників від Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Сумської, Тернопільської, Кіровоградської, Миколаївської, Харківської, Херсонської областей. Від Царичанської об'єднаної громади був присутній голова громади Геннадій Сумський. Також на конференцію з робочим візитом завітав Прем'єр-міністр України В.Гройсман.

11:33 15.06.2017

30 травня працювала Стратегічна майстерня та експерти проекту ДОБРЕ

30 травня працювала Стратегічна майстерня та експерти проекту ДОБРЕ: Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко, Оксана Колісник, Віталій Жиганський над операційними цілями громади. Ми - найкращі. Дякуємо за співпрацю ;)

11:31 03.06.2017