Дбаємо про мешканців нашої громади.

Для зручності наших мешканців Царичанська селищна рада придбала та обладнала почекальні, які встановлені на центральних вулицях  с. Прядівка та с. Дубове, В облаштуванні Дубівської зупинки спонсорську допомогу також було надано фермерським господарством "Грант" (керівник Коваленко Ю.А). Такий же павільйон-почекальню було встановлено кількома місяцями раніше і перед мостом в смт Царичанка.

10:25 18.07.2017

Засідання громадського формування з охорони громадського порядку  «Варта Приорілля».

Засідання громадського формування з охорони громадського порядку «Варта Приорілля».

Згідно рішення виконкому селищної ради « Про заходи по запобіганню злочинності на території Царичанської селищної ради»,  07.07.2017 року за  участю заступника селищного голови з земельних питань та соціально-гуманітарної політики Стрільця В.А., відбулося засідання громадського формування з охорони громадського порядку «Варта Приорілля» на території Царичанської селищної ради.

15:30 10.07.2017

Вчимо дітей хорошим манерам

Саме спосіб життя мешканців громади та їх буденні звички є показником того, наскільки дружніми ми є до навколишнього середовища, простору навколо нас.

11:35 03.07.2017