Поліцейський офіцер громади

Дата: 22.05.2019 17:07

У рамках проекту "Поліцейський офіцер громади в Дніпропетровській області" (Національна поліція України) для забезпечення робочими місцями поліцейських офіцерів громади придбано меблі, здійснено ремонт окремої кімнати в адміністративній будівлі Царичанської селищної ради та обладнано частину приміщення будинку культури в с.Преображенка з окремим входом та під’їздом. На території громади найближчим часом працюватиме  троє поліцейських, які будуть опікуватися виключно безпекою та  захистом інтересів громади і звітуватимуть нашим жителям про виконану роботу. Сподіваємось, що разом з ними матимемо більш ефективну можливість впливати на стан безпеки на вулицях сіл та селища.

Фото без опису,Фото без опису