Царичанська громада стабільна та перспективна

• Інвестиції – це про стабільність, перспективи та  історію успіху Царичанської територіальної громади.
  • Від ідеї до проектів за останні 5 років залучено більше 5,5 млн грн позабюджетних коштів.
  • Партнери громади – програма ДОБРЕ, USAID, U-LEAD, Німецька федеральна компанія "GIZ", ПРООН, в арсеналі співробітництво з компанією  Нафтогаз.
  • Ціль територіальної громади – не тільки відремонтувати приміщення, а й надати якісні послуги.

• Найвдаліші приклади:

-створення комплексного культурного центру на базі Публічної бібліотеки із закупкою обладнання для молодіжного центру, бібліотеки,  музею та Центру надання адміністративних послуг;

-придбання спецтехніки для надання послуг з благоустрою;

-оснащення клініко-діагностичної лабораторії, STEM-проект на базі

Царичанського ліцею.

• Важливою складовою успіху громади - партнерські стосунки з бізнесом
  • ТОВ АБК ДНІПРО, 2 супермаркети,  2 мобільні асфальтобетонні комбінати. Ефект – більше 300 робочих місць та формування значної частини доходів бюджету громади.
  • Найменша інвестиція надзвичайно важлива для території. Тож, аналізуємо, переймаємо кращий досвід, приєднуємося до грантових проектів і рухаємося вперед!