Голова громади

Автобіографія

Сумський Геннадій Вікторович, народився 13 липня 1970 року в селищі Царичанка Дніпропетровської області, громадянин України.

Має дві вищі освіти – у 2007 році закінчив Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю "Менеджмент організацій" (магістр) та у 2012 році Дніпропетровський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України за спеціальністю "Державне управління"(магістр).

Два роки з 1988 р.  по 1990 р. проходив службу у прикордонних військах.

З 1990 по 1997 рік працював заготівельником (завідувачем) комісійного складу заготпрому Царичанської райспоживспілки.

З 1998 року по 2000 рік завідувач мехтоком КСП ім. Леніна.

З 2000 року по 2002 рік начальник комерційного відділу, з 2002 року по 2004 рік директор ТОВ “ Царичанка”.

З 2004 року  працював на посаді Царичанського селищного голови. У 2016 році обраний головою Царичанської обєднаної територіальної громади.

Активний, комунікабельний, підтримує здоровий спосіб життя, постійно вдосконалюється та навчається новому.

Прагнучи підвищити свій професійний рівень з  квітня по червень 2015 пройшов навчання в ДРІДУ НАДУ при Президентові України "Реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади" та у 2016 році  Польсько-канадської Програми підтримки демократії та місцевого самоврядування.

Протягом 2014-2015 років брав участь у проекті Фонду Ганса Зайделя в Україні (Німеччина)  "Система місцевого самоврядування та розвиток територій", отримав досвід управління на місцях у країнах Європи – Польщі та Німеччині.

Одружений. Дружина   Сумська Світлана Вікторівна, 1972 р.н., головний бухгалтер КНП «Царичанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Царичанської селищної ради.

Проживає  за адресою: смт  Царичанка по вулиці Корольова, буд. 25.