ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторних актів

На виконання та дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Царичанська селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень «Про затвердження порядку розподілу орендної плати за користування комунальним майном Царичанської селищної ради», «Про затвердження примірного договору оренди комунального майна Царичанської селищної ради», «Про затвердження методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Царичанської селищної ради», «Про затвердження порядку виконання контрольних функцій  у сфері оренди комунального майна Царичанської селищної ради», «Про затвердження порядку щодо особливостей передачі в оренду комунального майна Царичанської селищної ради» та аналізів їх регуляторного впливу.

Проекти регуляторних актів підготовлені для врахування вимог Закону та створення єдиного організаційно-економічного механізму розподілу орендної плати за користування комунальним майном, справляння плати за об’єкти оренди, примірний договір оренди комунального майна, механізму організації та здійснення контролю за виконанням умов договорів оренди та за використанням орендованого комунального майна, організаційно-розпорядчі відносини, пов’язані з передачею в оренду об’єктів права комунальної власності Царичанської селищної ради, правові відносини між орендодавцем та орендарем щодо використання комунального майна, порядок укладання, продовження та припинення договорів оренди комунального майна, передачі його в суборенду.

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акту, на яку приймаються зауваження та пропозиції:

51000, Дніпропетровська область, смт Царичанка, вул. 14-ї Гвардійської Дивізії, 10

е-mail: tsarpossovet@gmail.com

Повна редакція зазначених проектів рішень та аналізів їх регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Царичанської селищної ради  https://tsarichanka-gromada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність»  з 09 липня 2021 року.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення (з 09.07.2021р. по 09.08.2021р.) засобами поштового зв’язку або в електронній формі на вище вказані адреси.

Царичанський селищний голова                                                                      Геннадій Сумський

26.11.2021 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання та дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Царичанська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Царичанської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес (поділ з присвоєнням окремого поштового номера) об’єктам нерухомого майна на території Царичанської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу, який підготовлений для врахування вимог Закону та впорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна на території Царичанської селищної ради, уніфікації назв вулиць, створення умов володіння, користування, розпорядження цими об’єктами їх власниками.

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради: 51000, Дніпропетровська область, Дніпровський район, смт Царичанка, вул. 14-ї Гвардійської Дивізії,  буд. 10

е-mail: tsarpossovet@gmail.com

Повна редакція зазначеного проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Царичанської селищної ради  https://tsarichanka-gromada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність»  з 02 грудня 2021 року.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення (з 02.12.2021р. по 04.01.2022р.) засобами поштового зв’язку або в електронній формі на вище вказані адреси.

В.о. голови виконавчого комітету                                                   Ірина СМОЛЯГА