«Усі багатства душі вам віддаю»

Чи може поезія щось змінити? Беззаперечне «Так!», вона може змінювати людей, робити їх чутливішими до краси, до вміння насолоджуватися миттєвостями життя, може подарувати яскраві, неповторні моменти. Такою була головна теза  творчого вечора  поета-письменника, нашого земляка з Михайлівки, члена Національної Спілки Письменників України, лауреата  обласної літературної премії ім.Миколи Шутя  Михайла Григоровича Дяченка. В читальному залі КЗК «Царичанська центральна бібліотека»  зібралися справжні  оцінювачі творчості  М.Дяченка, любителі поезії, члени гуртка «Надія» при Царичанському  Центрі культури і дозвілля. Ведучі свята    Костенко Л.В. та Губар Н.В. познайомили присутніх із життєвим та творчим шляхом    талановитого  земляка, який у цьому році відзначив своє 70-річчя з дня народження. З цікавістю переглянули відеоролик  про  його нелегке, але  наповнене змістом життя, який представила Різун Ж.В.

11:58 18.12.2017