Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Графік прийому громадян

ГРАФІК

проведення прийомів громадян депутатами

Царичанської селищної ради VІІ скликання у 2020 році

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

День та час

прийому

Місце прийому

1.

Блоха Ольга Миколаївна

Друга середа місяця

13.00-15.00

КЗ «Царичанська загальноосвітня школа I-III ступенів» ЦСР

2.

Чорнобривець Олег Вікторович

Друга п’ятниця місяця

10.00-12.00

Царичанська селищна рада

3.

Ключенкова Наталія Миколаївна

Перший понеділок місяця

10.00-12.00

ККЗ «Центр культури та дозвілля» ЦСР

4.

Шарівська Віра Павлівна

Другий вівторок місяця

10.00-12.00

ДПТНЗ «Царичанський аграрний професійний ліцей».

5.

Герасименко Наталія Вікторівна

Щодня

Царичанська селищна рада

6.

Семенча Іван Федорович

Третій вівторок місяця

10.00-12.00

Царичанська селищна рада

7.

Свистун Інна Миколаївна

Друга середа місяця

10.00-12.00

Царичанська селищна рада

8.

Петренко Ігор Віталійович

Друга середа місяця

10.00-12.00

Царичанська селищна рада

9.

Байбуз Роман Володимирович

Друга середа місяця

10.00-12.00

Царичанська селищна рада

10.

Татарко Дмитро Валерійович

Друга середа місяця

10.00-12.00

Царичанська селищна рада

11.

Савінов Віктор Вікторович

Друга середа місяця

10.00-12.00

Царичанська селищна рада

12.

Портянка Анатолій Володимирович

Перший понеділок місяця

10.00-12.00

Царичанська селищна рада

13.

Остапенко Людмила Володимирівна

Другий вівторок місяця

10.00-12.00

Царичанська селищна рада

14.

Байбуз Олег Анатолійович

Другий вівторок місяця

09.00-11.00

ТОВ «Царичанка»

15.

Сергієнко Петро Григорович

Другий вівторок місяця

10.00-12.00

Царичанська селищна рада

16.

Китайгора Сергій Миколайович

Друга середа місяця

10.00-12.00

Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради

17.

Лупандін Олександр Олександрович

Другий вівторок місяця

10.00-12.00

Прядівський старостинський округ

18.

Ібрагімов Руслан Фамільович

Друга середа місяця

10.00-12.00

Прядівський старостинський округ

19.

Бережний Микола Васильович

Другий четвер місяця

14.00-16.00

Прядівський старостинський округ

20.

Більченко Сергій Миколайович

Другий вівторок місяця

13.00-15.00

Юр’ївський старостинський округ

21.

Мухтаров Вахід Аладдін-огли

Другий вівторок місяця

10.00-12.00

СФГ «Сяйво»

22.

Шеремет Артур Вікторович

Другий вівторок місяця

10.00-12.00

Михайлівський старостинський округ

23.

Лоза Микола Віталійович

Другий понеділок місяця

13.00-15.00

Бабайківський старостинський округ

24.

Щербина Олена Вадимівна

Друга середа місяця

10.00-12.00

Бабайківський старостинський округ

25.

Чорна Любов Олексіївна

Другий вівторок місяця

15.00-17.00

Бабайківський старостинський округ

26.

Кристаль Іван Михайлович

Третя середа місяця

10.00-12.00

 

смт Царичанка,

вул. Мостова, Царичанський РЕМ