НАСИЛЬСТВО В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Обмежувальні заходи під час карантину є дуже важливими, оскільки тільки вони можуть зупинити епідемію коронавірусу. Водночас, варто розуміти, що такі обмежувальні заходи змінюють наше життя. Зокрема вони впливають на становище жінок, чоловіків.

Домашнє насильство в умовах карантину. Поради, які допоможуть співіснувати цілодобово в одному просторі, поважаючи межі одне одного:

Насамперед потрібно пам’ятати, що ця кризова ситуація не буде постійною, адже людство не раз переживало пандемії.

• Зберігати авторство свого життя: планувати свій день, виходячи зі своїх потреб – це і спільний час з рідними, і час для свого задоволення (відновити хобі, вивчати іноземну мову, читати, дивитись фільми, слухати музику чи писати її та багато іншого); професійні завдання, коли працюєш у режимі онлайн.
  • Фізична активність (зараз вона просто необхідна!). Вчені довели, що фізичні вправи і ранкові і вечірні підтримують наш психологічний і емоційний стан, і тим самим зводять до мінімуму виникнення депресії та надмірної тривоги.
  • Особливу увагу приділяти дітям. Не забувайте про те, що дітям потрібна ваша підтримка. Адже навчання перейшло в режим онлайн і не всім дітям вдається самотужки опрацьовувати новий матеріал, окрім цього, вони звикли до активності, відвідували різноманітні гуртки і просто гуляли з друзями. Намагайтеся проговорити і навіть прописати обов’язки. В кожного тоді буде своя відповідальність, повага до іншого. Це допоможе знімати навантаження на одну людину і згуртовувати вашу сім’ю.