Протидія торгівлі людьми

30 липня - всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Дата була визначена Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості про цю проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами торгівлі людьми. Торгівля людьми – це порушення прав людини та форма рабства, яка продовжує існувати у ХХІ столітті і є актуальною проблемою для всіх країн світу, включаючи і нашу. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства. Вона не визнає державних кордонів, не зважає на відмінності між країнами, не зупиняється перед статтю, віковими чи соціальними ознаками. За рівнем прибутковості ця злочинна індустрія поступається лише продажу наркотиків і зброї.