Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Звіти

                                                                 

 

ГРАФІК

 

проведення звітів депутатів Царичанської селищної ради

VІІ скликання за 2019 рік

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата

звіту

Час звіту

Місце звіту

1.

Блоха Ольга Миколаївна

03.06.2020

12.00

КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Царичанської селищної ради (актова зала)

2.

Чорнобривець Олег Вікторович

11.06.2020

12.00

Царичанська селищна рада (актова зала)

3.

Ключенкова Наталія Миколаївна

16.06.2020

12.00

ККЗ «Центр культури та дозвілля» Царичанської селищної ради (фойє)

4.

Шарівська Віра Павлівна

17.06.2020

12.00

ДПТНЗ «Царичанський аграрний професійний ліцей» (актова зала)

5.

Герасименко Наталія Вікторівна

19.06.2020

12.00

Царичанська селищна рада (актова зала)

6.

Семенча Іван Федорович

05.06.2020

12.00

Царичанська селищна рада (актова зала)

7.

Свистун Інна Миколаївна

22.06.2020

12.00

Царичанська селищна рада (актова зала)

8.

Петренко Ігор Віталійович

18.06.2020

12.00

Царичанська селищна рада (актова зала)

9.

Байбуз Роман Володимирович

25.06.2020

12.00

Царичанська селищна рада (актова зала)

10.

Татарко Дмитро Валерійович

29.06.2020

12.00

Царичанський РЕМ (актова зала)

11.

Савінов Віктор Вікторович

20.08.2020

12.00

Царичанська селищна рада (актова зала)

12.

Портянка Анатолій Володимирович

21.06.2020

14.00

смт Царичанка,

вул. Бутенка, (біля школи)

13.

Остапенко Людмила Володимирівна

21.06.2020

14.00

смт Царичанка,

вул. Бутенка, (біля школи)

14.

Байбуз Олег Анатолійович

15.08.2020

15.00

с. Лисківка,

ТОВ «Царичанка»

15.

Сергієнко Петро Григорович

15.08.2020

19.00

с. Дубове, ККЗ Дубівський СБК

16.

Китайгора Сергій Миколайович

17.06.2020

12.00

Царичанська селищна рада (актова зала)

17.

Лупандін Олександр Олександрович

18.09.2020

18.00

с. Прядівка, ККЗ «Прядівський СБК»

18.

Ібрагімов Руслан Фамільович

18.09.2020

18.00

с. Прядівка, ККЗ «Прядівський СБК»

19.

Бережний Микола Васильович

18.09.2020

18.00

с. Прядівка, ККЗ «Прядівський СБК»

20.

Більченко Сергій Миколайович

14.08.2020

18.00

с. Юр’ївка, старостинський округ

21.

Мухтаров Вахід Аладдін-огли

21.08.2020

18.00

с. Преображенка,

ТОВ «Сяйво» (приймальня)

22.

Шеремет Артур Вікторович

23.10.2020

18.00

с. Михайлівка, ККЗ «Михайлівський СБК»

23.

Лоза Микола Віталійович

22.08.2020

19.00

с. Бабайківка, ККЗ «Бабайківський СБК»

24.

Щербина Олена Вадимівна

22.08.2020

19.00

с. Бабайківка, ККЗ «Бабайківський СБК»

25.

Чорна Любов Олексіївна

22.08.2020

16.00

с. Івано-Яризівка (магазин в центрі села)

26.

Кристаль Іван Михайлович

22.08.2020

16.00

с. Івано-Яризівка (магазин в центрі села)

 

ЗВІТ депутата Царичанської селищної ради VІІ скликання Блохи Ольги Миколаївни за 2019 рік