Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Моніторинг виконання Стратегії сталого розвитку Царичанської селищної громади на 2017-2025 роки у рамках програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"

 

8-9 квітня, для Царичанської ОТГ, за участю  Польсько-експертної групи Фонду Розвитку Місцевої Демократії (Польща) у складі Пшемислава Фенриха, Магдалени Братко та Оксани Колісник, проводилося консультування з питань реалізації Стратегії сталого розвитку Царичанської селищної громади на 2017-2025 роки, а також збирання інформації про досягнуті результати у ході її реалізації.

У перший день, експертна група ознайомилися з успішними практиками та важливими здобутками громади (візит в с.Преображенка до відремонтованого ФАПу, в с.Прядівка – на будівництво амбулаторії та в смт Царичанка - в КУ "Царичанський ІРЦ").

Другого дня – попрацювали з моніторинговою групою реалізації Стратегії, визначились з потребою у верифікації документа, проставили акцент на активізації діяльності моніторингової групи з розробки Стратегії.

 Важливо, що усі учасники заходу покинули зібрання з почуттям власної відповідальності за реалізацію пріоритетів та заходів головного стратегічного документу громади.« повернутися до списку новин