Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Працівниками комунального підприємства «Господарник» Царичанської селищної ради продовжують проводитися роботи з благоустрою смт Царичанка

Працівниками комунального підприємства «Господарник» Царичанської селищної ради продовжують проводитися роботи з благоустрою смт Царичанка.    Щодня збирається сміття в центральній частині райцентру, урни очищаються по мірі їх заповнення, прибирається парк та автобусні зупинки, які знаходяться на балансі селищної ради. Крім того, у поточному місяці комунальним підприємством власними силами було прибрано зупинки, що знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг та майже не прибираються.

Частково проведено роботу по ліквідації незаконної реклами на опорах ліній електропередач на центральних вулицях селища.

За допомогою наявної спецтехніки частково проведено  покос узбіч вулиць і автодоріг у смт Царичанка та прилеглих населених пунктах. Постійно проводиться вивіз опалого листя та іншого сміття на сміттєзвалище з центральної частини райцентру та інших обєктів комунальної власності. Лише за останній тиждень було погружено та вивезено на сміттєзвалище 12 тракторних причепів.

У звя’зку з завершенням ремонтних робіт наявної спецтехніки, що не працювала останні декілька днів, комунальним підприємством й надалі продовжуватиметься робота з благоустрою населених пунктів нашої громади.

Давайте разом зробимо наш край чистішим!« повернутися до списку новин