Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування !

Ваша робота – одна з найважливіших складових господарського комплексу громади. Адже це –охайність і чистота вулиць, затишок в оселях, якісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. Ваша відповідальність та сумлінне ставлення до щоденних обов'язків, вияв доброзичливості до людей – споживачів послуг, сприятимуть створенню комфортних умов життя для жителів нашої громади.
Селищний голова Геннадій Сумський  привітав працівників комунального підприємства селищної ради «Господарник»  з професійним святом грошовими винагородами. Привітання, квіти та сертифікат на придбання  комп’ютерної техніки - баготофункціонального пристою   для друку- від виконавчого комітету Царичанської  селищної ради отримав  і  трудовий колектив   КП «Царичанське ВОЖКГ» Царичанської районної ради.
 Напередодні професійного свята бажаємо нашим комунальникам досягнення нових професійних висот. Нехай  постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель. Дякуємо за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей.

Царичанської селищної ради