ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО 2022. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ

Дата: 21.04.2022 10:01

Враховуючи зміни законодавства в сфері освіти від 24 березня 2022 року, випускники 11 -х класів звільнені від проходження ДПА у формі ЗНО. І сам термін ЗНО наразі змінено на – мультипредметне тестування.

78 цьогорічних випускників нашої громади зареєструвалися на проходження ДПА у формі ЗНО у визначені законодавством терміни до 24 лютого, тому вони вже є потенційними учасниками вступної кампанії 2022.

З огляду на ситуацію в державі Міністерство освіти і науки України прийняло рішення організації національного мультипредметного тестування як вступного іспиту.

!Нагадаємо, що для організації вступних випробувань на бакалаврат потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань.

Пізніше, в травні, кожний, хто зареєструвався для участі в ЗНО 2022, на своїй Інформаційний сторінці ( за логіном та паролем, який вказаний у вас у сертифікаті) обов’язково повинен підтвердити бажання складати це тестування чи ні, а також повідомити організаторам про те, у якому регіоні він / вона перебуватиме в липні. Від встановлення місця перебування випускника буде залежати пункт здачі мультипредметного тестування.

На сьогодні, лише маємо загальні відомості щодо організації проведення мультипредметного тестування

- предмети: українська мова, математика, історія України;

- час проходження -80 хвилин;

- кількість завдань - 60 (по 20 на кожний предмет).

Не виключається проведення мультипредметного тестування не в письмовій формі, а на ком’ютерах.

У ці нелегкі часи для нашої країни, ми як ніколи повинні бути організованими і послідовними у своїх діях. Ми розуміємо, що кожна дитина – незалежно від обставин, повинна отримувати освіту, однак переконані, що ситуація найближчим часом зміниться на краще і ви зможете планувати своє майбутнє і втілювати свої мрії в життя.