У ЦАРИЧАНЦІ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ ЗЕМЛЯКОМ.

Дата: 12.05.2022 16:09

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Сьогодні на Приоріллі скорботний день – в останню путь провели військовослужбовця, воїна-захисника Сергія Кучугурного.

Старший солдат КУЧУГУРНИЙ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ, 1975 р.н., загинув на Донеччині в бою із російськими загарбниками.

Він віддав життя за нас, за мирне небо, за свою Батьківщину.

В неоплатному боргу сучасні і майбутні покоління перед нашими захисниками.

Звістка про смерть нашого земляка - страшний удар для родини та односельців. Немає виправдання страшній війні, не пробачимо.

Дуже важко передати словами горе матері, яка втратила сина. Залишилась жінка, двоє дітей без батька.

Приязний і роботящий, життєлюб, справжній товариш. Таким його знали і запам’ятають односельці .

Провести воїна в останній путь зібралися рідні, жителі громади, побратими, однокласники.

З прощальними словами на траурній церемонії звернулись до присутніх голова громади та військовий комісар, зворушливою була промова вчительки Сергія.

Останні постріли військових на честь і незабутню пам’ять про славного воїна, нашого земляка Сергія Кучугурного… Поховали його з військовими почестями на центральному кладовищі в смт Царичанка.

В нашій пам’яті Сергій назавжди залишиться Героєм, мужнім та вірним сином Батьківщини.

Глибока вдячність та шана.

Ми схиляємо голови у скорботі та сумуємо разом з рідними та близькими .

Слава ГЕРОЯМ!