Співпраця  це завжди   результат.

Дата: 05.05.2023 09:56

Є не один приклад ефективної взаємодії  влади, соціально-відповідального бізнесу  та жителів громади.

На початку квітня  у Бабайківському старостинському окрузі  місцеві мешканці на прийомі у  селищного голови звернулись із клопотанням про  заміну огорожі на кладовищі в селі Кущівка . Уже невдовзі  небайдужі жителі організували демонтаж старої огорожі, а з  селищного бюджету  було профінансовано необхідні кошти  на  придбання самого паркану, це  близько 140 погонних метрів огорожі.

Крім цього,  днями відремонтовано під’їзну дорогу до села Кущівка. Жителі села вдячні голові  ФГ «Дніпро»  Лабагуру В.О. за  організацію і фінансування   робіт та   працівникам  фермерського господарства, що безпосередньо були задіяні в ремонті.

Зараз триває благоустрій центральної частини села – прибирання, побілка, дрібний ремонт меморіалу.